خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
خرید توتون توتون
مقاطع ليزري جوش داده شده در فولاد ضد زنگ - يك اجراي معمول براي برنامه هاي هسته اي اهن الات
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اهن
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت: ۰۴:۰۱:۴۹

مقاومت در برابر خوردگي يك مسئله است كه در بخش هاي هسته اي جوش داده شده با بخش هاي فولاد ضد زنگ ليزر جوش داده شده بيشتر و بيشتر شناخته شده و پذيرفته شده است.

نيروگاه هسته اي فولاد ضد زنگ

شك و ترديد از گذشته شده استدر گذشته، شكايات زيادي نسبت به اين عملكرد وجود داشت. همچنين، در مورد كيفيت، اجرا و قابل بازيابي جوش مطرح شد. با وجودي كه تمام واقعيت هاي سخت به نفع تكنولوژي ليزر بود، اعدام هميشه دور از هسته هسته اي و مدارهاي اوليه بود.خوشبختانه، براي سيستم عامل هاي ضد زنگ ساختمان ها استفاده شده است.اين ذهنيت اخيرا تغيير كرده است. اولين قدم در اين راستا استفاده از بخش هاي ساختاري ليزر جوش داده شده از جنس استنلس استيل به عنوان سفت كننده ها براي سينرها بود. بعد از آن براي پشتيباني استراتژيك دريچه مورد استفاده قرار گرفت. و بعد از آن به عنوان سفت كننده ها براي حوضچه هاي فاضلاب و مخازن تحت فشار ثانويه. در نهايت بخش هاي ليزري جوش داده شده به عنوان پايه ساختاري براي هسته راكتور انتخاب شده اند.
مزاياي استفاده از جوشكاري ليزر 

تظاهرات تكراري از كيفيت جوش هاي ليزري امكان پذير است. علاوه بر اين، كنترل هايي كه نشان دهنده استحكام جوش بودند، به طور مداوم بهبود يافت - و همچنين با توجه به مزاياي استفاده از جوشكاري ليزر. اولين بار در ليست، اعوجاج كاهش مي يابد. اين بهبود دقت بالا را در تحمل به ارمغان مي آورد. با استفاده از روش هاي معمول جوشكاري مي توان با تلاش هاي بزرگي دست يافت. با اين كار، سهولت قابل توجهي در ساختار ساختار به دست مي آيد.
عملكرد با كيفيت بالاكارمندان Montanstahl در بخش كيفيت در دوره هاي آموزشي ويژه شركت كردند. آنها با موفقيت به عنوان اپراتور دوم سطح براي بازرسي بصري، رنگ پانوراما و اولتراسونيك موفق شدند.اين تستهاي غير مخرب (NDT) تقريبا تبديل به يك روش آزمون استاندارد شده است. اين به طور مرتب مورد نياز است كه در مورد ارزيابي جوش هاي ليزر براي برنامه هاي هسته اي مورد استفاده قرار گيرد.علاوه بر اين كنترل ها، روش معمولي براي عرضه بخش هايي با مواد خام است. آن ها توسط تامين كنندگان انتخاب شده با ويژگي هاي خاص توليد شده تا آنجا كه تركيب شيميايي مربوط مي شود.
طراحي آزادي براي مهندسينMontanstahl قادر به ارائه يك بسته كامل خدمات است. اين مي تواند همراه با توليد شاهدي در يك طرح كيفيت توليد مشتري باشد. با استفاده از اين خدمات Montanstahl فرصت هاي جديدي را براي مهندسان و طراحان فراهم مي آورد. از آنجايي كه بخشهاي استاندارد فولاد ضد زنگ ليزري از جنس فولاد ضد زنگ در برنامه هاي هسته اي امكان پذير هستند، اكنون امكان پذير است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]